SALON KİRALAMA

İstanbul'un en son teknolojiyle donatılmış, en yeni sanat, kültür, konferans, toplantı ve eğlence merkezi TİM...

TİM, Türkiye'nin yükselen yıldızıdır.

Maslak'ın sakin ve güvenli dokusu içinde, 1.900 kişilik ana salonu, 800 metrekarelik ana fuayesi, 5 sinema salonu, 1 tiyatro salonu, café/barları, restoranı, 5 mağazası, 5 toplantı odası ve otoparkıyla, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar doğrultusunda aynı çatı altında tam hizmet ve tam konfor sunar. Salon müsaitlik durumları ve teklif talepleriniz için info@timshowcenter.com adresinden ya da 0212 286 66 86 (dahili 131) no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

ANA SALON

Büyük düşünenlere, Büyük buluşmalara...

Sanatın, kültürün, teknolojinin ya da markaların sahne aldığı en büyük ve en görkemli alan, TİM'in Ana Salonu'dur. Ana Salon kapasitesi 1.900 kişidir.Muhteşem dekoruyla son derece şık ve seçkin bir salondur.Özel gruplar için localar bulunur.Uluslararası showlar, müzikaller, konferanslar, canlı yayın, TV yarışmaları, reklam çekimleri ve özel TV çekimleri için kullanılabilen 250m² lik çok amaçlı sahnede8m çapında ve 1 metre yükseltilebilen 50m²'lik döner platform mevcuttur. Teknik donanımı ve simultane tercüme kabinleriyle marka, kurum ve firmaların konser, parti, film galaları ve gösterimleri, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

Ana Salon Özellikleri (Teknik Detaylar)

FETTAH AYTAÇ TİYATRO SALONU

Sahne: 130m²
Kulis: 80m²
Seyirci Kapasitesi: 400 Kişi
Yangın Çıkışı: 1 Adet
Soyunma / Makyaj Odası: 3 Adet
Dekor Odası: 70m²
Ses / Işık ve Projeksiyon Donanımı

SİNEMA SALONLARI

Film, TİM sinemalarında seyredilir.

Her biri ayrı renkte ve konforda 5 ayrı sinema salonu...

VIP salonu kullanmak isteyen birey ya da kurumlara çok özel ve ayrıcalıklı hizmet...

Girişi ayrı bir bölümden olan 150m²'lik daire şeklinde fuayeye geçilir.Fuayeden 4 adet 120-200 kişilik şık sinema salonuna geçilir.Bunun yanında 68 kişilik, özel gruplar ve aileler için tasarlanmış, firmaların müşterilerine hediye edebileceği, tercih edilen bir filmi izleme olanağı sağlayan, bar ve catering hizmeti olan 1 adet VIP sinema salonumuz bulunmaktadır.Ayrıca sponsor ve reklam veren için stand ve branding alanları ile film öncesi reklam hakkı mevcuttur.

Sinema Salonlarımızın Teknik Detayları:

Sinema Salonlarımızın Teknik Detayları:
SALON 1 SALON 2 SALON 3* SALON 4 SALON 5 VIP
Koltuk Sayısı 143 130 174 183 68
Sahne Alan 14m² 19m² 70m² 19m² 18m²
Perde 5,5m x 3,5m 7m x 3m 7m x 3m 7m x 3m 7m x 5m

(*) Bu salonumuz aynı zamanda tiyatro salonu olarak kullanılmak üzere tasarlanmış olup aydınlatma ve ses sistemi, fuaye soyunma odalarına sahiptir.

TOPLANTI SALONLARI

200 m²'lik fuaye
Sunum Standı
Ses Sistemi
Video Konferans Sistemi
Wireless Internet
Simultane Tercüme Sistemi
Delege ve Konfreans Sistemi
Resim Projeksiyon
CD / DVD Kayıt Olanağı

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL