HATIRLATMALAR

Çocuk etkinlikleri dışındaki tüm etkinliklere 7 yaşından küçük çocukların getirilmemesi rica olunur.
TİM dahilindeki tüm kapalı alanlarında sigara içilmesi yasaktır.
Gösteri esnasında fotoğraf çekilmesi ve her türlü kayıt yapılması yasaktır. Fotoğraf makinesi ve kayıt cihazlarının girişte güvenliğe teslim edilmesi rica olunur.
Salon içerisine su hariç yiyecek-içecek sokulması yasaktır.
İnternet ve Çağrı Merkezi'nden satın aldığınız biletleri gösteri gününe kadar (gösteri günü hariç) Biletix satış noktalarından veya gösteriden önceki 2 saat içinde TİM ana gişesinden kredi kartı ve kimlik belgenizi göstererek teslim alabilirsiniz.
Etkinlik alanına gelirken Aşı Kartı (çift doz aşı) veya en geç 48 saat öncesinden yapılmış PCR test sonucunuzu yanınızda bulundurmanızı rica ederiz. Aşı Kartı veya PCR sonucu olmayan misafirlerimiz etkinlik alanına kabul edilemeyecektir. Uygulanacak kuralların detaylarına 'Coronavirüs-Covid-19-Hakkında-Bilgilendirme' sayfasından ulaşabilirsiniz.

• Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
• Etkinliğe katılacak misafirlerin mekana gelmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması, SMS ya da E-Devlet portalı üzerinden HES kodu alması ve girişte HES kodunu ibraz etmesi gerekmektedir.
Katılımcılar/izleyiciler COVID-19 kapsamında alınan kurallara uymalıdır.
• Etkinlik, Sosyal mesefa kurallarına uygun şekilde hazırlanan oturma düzeni ile gerçekleşecektir.
Kurallar gereği tüm seyircilerimiz maskeli olmak zorundadır.

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL