Hakkında

Türker İnanoğlu yaklaşık 50 yıllık meslek yaşamında, ülkemizde birçok ilklere imza atmış, sayısız sinema filmi, televizyon dizisi, konser ve eğlence programını yönetmen ve yapımcı olarak hayata geçirmiş, başta kurucusu olduğu SE-SAM, FİYAP ve diğer sektörel meslek birliklerinin, derneklerin ve çeşitli kuruluşların, özel televizyon kanallarının yıllar boyu başkanlık, yönetim kurulu üyeliği ve üst düzey yöneticiliğini üstlenmiş, Türkiye'de ilk video, ilk uydu sistemi, ilk özel televizyon stüdyosu, ilk uygulamalı sinema-televizyon eğitimi, ilk sinema-televizyon-tiyatro müzesi etkinliklerini gerçekleştirmiştir.

Erler Film, Ulusal Video, Ulusal İletişim Radyo Televizyon, Süper Kanal, Kent-Atlas-Boğaziçi Sinemaları, TÜRVAK – Türker İnanoğlu Vakfı Eğitim Kurumları, TÜRVAK SİNEMA – Televizyon Müzesi, Mega Müzikal Tiyatro ve Sinema Salonları İşletmelerinin kurucusu ve sahibi olan Türk Sineması'nın duayeni Türker İnanoğlu'nun, Mega A.Ş. çerçevesindeki son projesi olan TİM SHOW CENTER, İstanbul Maslak'ta inşa edilmiş ve Kasım 2005'te faaliyete geçmiştir.

TİM SHOW CENTER, yepyeni bir hizmet anlayışı ve hedef kitlenin beğenilerine yönelik aktivite takvimiyle kültür ve eğlence merkezi olacak şekilde tasarlanmış ve inşa edilmiştir.

TİM Show Center, son sistem ses ve ışık sistemleri ile donatılmış 1.900 kişilik ana salonu, 400 kişilik tiyatro salonu, geniş fuaye alanı, 4 adet sinema salonu, 1 adet VIP sinema salonu, birbirine bağlanabilir şekilde tasarlanmış 4 adet toplantı odası, VIP restoranı ve 600 araçlık otoparkı ile kültür ve sanatın merkezi olarak faaliyettedir.

Benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için de hizmet vermektedir. Ayrıca birçok yerli ve yabancı sanatçıya, show ve müzikallere ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’de Kültür Bakanlığı’nca verilen ilk 'Kültür Girişim Belgesi'nin sahibi olan TİM Show Center, kaliteden ödün vermeden gösteri sanatları dünyasında ilklere imza atmayı misyon edinmiştir.

TAKIPTE KALIN

Videolar

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL